Timutes's minds

Draugstė kvepia arbata

Posted on: 2009/09/16

Kodėl šita daina? Todėl, kad ji apie draugystę ir tikrą jausmą. Žodžiai priverčia susimąstyti…

Tik pagalvok, juk tu esi tikrai ne vienas savam kely

Tik aš ir tu – mes galim tai padaryti kartu.

ŽINOK MES GALIM TAI PADARYTI KARTU !!!

…kažkada seniau rašiau apie DRAUGYSTĘ, bet tada suvokiau tiek, kad draugystė yra žmonių buvimas kartu laimėje ir nelaimėje, vienas kito palaikymas bet kokiu atveju, abipusė pagalba ir t. t. Šiandien gal jau esu didesnė, jei ne, tai bent turiu daugiau patirties. O ta patirtis ir sendina žmones. Jei skaičiuotume metais žmogaus amžių gautume tik jo statistinius gyvenimo metus, bet ne amžių, o amžiumi vadinu žmogaus patirtis. Viena tokių patirčių – draugystė.

Ką vadinti DRAUGYSTE?

Draugas – tai tas žmogus, kuris supras, kodėl tą akimirką tu tyli, jis tikrai perskaitys iš tavo akių visą tiesą, paims už rankos ir apkabins būtent tada, kada tau to tikrai reikės… Jis niekad neklaus – kodėl? Nes jam rūpės – kaip galiu padėti? Jis kartu su tavimi patylės nors ir visą naktį. Kartu skaičiuos žvaigždes ir brauks ašaras, o po to juoksis. Plauks irstytis valtele. Fotografuos tavo akis, kad pamatytum jose savo liūdesį ar laimę.  Atsiųs tau tikrą šiltą ranka rašytą laišką į tolimiausią šalį, kurią savanoriškai pasirinkai savo pusės metų tremčiai. Ir tame laiške vis tiek ras ką pasakyti, nors ir taip kiekvieną dieną su tavim kalba ir žino net mažiausią tavo jausmą.  Tikras draugas visad paklaus apie ką svajoji? Ar esi laimingas? Arba parodys tavo klaidas ir leis jas pačiam ištaisyti. Suteiks progą atsiprašyti. Neteis. Apie tave pagalvos, kai pamatys tavo mėgstamą daiktą ar gėlę, eidamas pro lauko kavinės stalelį prisimins, kad čia su tavimi visad geria kavą su šokoladu, o po skėčiais slepiasi nuo lietaus ar mėgaujasi saulės spinduliais. Draugystė prisimena visus kelius ir keliukus, kuriais einama kartu. Kai pagalvoju apie kiekvieną savo draugystę, vis pamenu ką tas žmogus man duoda ir pasijaučiu keistai… Man davė tiek daug, o ar gavo iš manęs? Atleisk, jei atsakymas neigiamas.

***

Visos draugystės yra vis kitokios. Kiekviena mano draugystė mane moko, stirpina, duoda, atima, pakerta kojas, užaugina sparnus, nuspalvina mano rytus geltonai, dienas raudonai, o vakarus – saulėlydžiais ir nesvarbu iš kur juos stebėti: miesto centro, Akropolio automobilių stovėjimo aikštelės 4 aukšto, upės, kranto, smėlio dėžės, nuo bokšto kitoje šalyje, naujų būsimos šeimos namų balkone…

Draugystė neturi laiko ir atstumo

Nors ir esi toli nuo draugystės… jauti jos šilumą ir meilę, jauti jos rūpestį ir nuoširdumą arba pamatai, kad šiai draugystei kol kas tu nerūpi arba nepastebėjai kaip ji metė tave. Nieko. Gal neilgam Draugystės ateina ir praeina. O lieka gražūs prisiminimai ir sustabdytos akimirkos. Visi turėjome vaikystės draugų, su kuriais išmokome tiek daug, o kiek iš mūsų vis dar bendraujame su jais? Neverta skaičiuoti nuoskaudų ir nelaimingų akimirkų, svarbiausia suprasti, kad vis dar gali apkabinti nors ir žodžiais, kad gali duoti petį atsiremti ir savo jausmus – jausti kartu. Gerai draugystė iš M raidės užvakar sakė, kad kartais nereikia rodyti visko, juk svarbiausia JAUSTI ir kad tas jausmas būtų tikras.

Draugą nelaimėje pažinsi … Kas per nesąmonė? Nenoriu pripažinti šio Lietuvių pasakymo. Mes juk nuskriaustųjų tauta… Todėl vien apie nelaimes kalbame… Tikros draugystės kuria gražias akimirkas ir tikrus jausmus. O jei patiria liūdnų – stengiasi viena kitai padėti.

Mielos mano draugystės, dėkoju už viską. Ir džiaugiuosi savo buvusiomis, esamomis, būsimomis draugystėmis. Koks geras jausmas būti draugystėje.

PASIILGAU ir noriu išgerti kartu puodelį žalios arbatos su medumi arba kavos su šokoladu … mmm…

Timutė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

  • Ieva: Nerealiai! Šaunuoliai, tokie kūrybingi ir nuoširdūs krikšto tėveliai. Įsivaizduoju, kad šventė išties buvo nuostabi, jaudinanti ir nebanali.
  • Ugnė Andriejūnaitė: Nusipirkau "Viena diena" ir tikrai nepasigalėjau... Dabar viena iš mano mylimiausių knygų puošia mano lentyną!
  • Edita: O filmas!... FANTASTIŠKAS. Ir Dexteris, ir Ema - puikūs aktoriai, nuostabi vaidyba. Noriu knygos!!! Gal nenuvils?
%d bloggers like this: