Timutes's minds

***

Posted on: 2009/11/21

Gali naktį sėdėti už 738 km (atrodo tiek, tiksliai nepamenu) iki tavo miesto, kad ir kur bebūtum ir stebėti pro langą plaukiančius baltus nakties debesis ir jausti, kad šalia yra žmonės, būti vienas ir kartu su jais. Gali jausti tuos žmones, kurie yra už tų septynių šimtų kilometrų… Gali.

Gali žiūrėdamas pro svetimą stiklą regėti savo miesto rudenines gatves. Gali girdėti lapų šiugždesį ir lietų plaunantį automobilio langus. Gali jausti svetimą miestą, bet savojo ilgėtis ir šiurpti prisiminus vasarą jame. Tobula. Žmonės. Miestas. Baltas suoliukas. Plytelė. Žalia žolė. Upės pakrantė. Laiptai. Vaiko ranka tavo delne. Fotokadras. Žmogaus šypsena. Laimingos vaiko akys. Draugių pokalbis. Supratimas. Noras padėti. Klausymas. Išgirdimas. Blykstė. Saulė leidžiasi į vandenį. Jo blizgesys skaidresnis už deimantus ant tavo pirštų.

Laikas. Atrodo ką tik sveikinome su rudeniu. O už devynių dienų jau žiema. Keista. Taip greitai sukasi gyvenimo ratas. Rodos, ruduo ką tik prasidėjo, o jau baigiasi. Kaip visad kiekviena pabaiga – pradžia. Po lygybės visi nežinomieji ekvivalentūs. Supratimas? Patirtis!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

  • Ieva: Nerealiai! Šaunuoliai, tokie kūrybingi ir nuoširdūs krikšto tėveliai. Įsivaizduoju, kad šventė išties buvo nuostabi, jaudinanti ir nebanali.
  • Ugnė Andriejūnaitė: Nusipirkau "Viena diena" ir tikrai nepasigalėjau... Dabar viena iš mano mylimiausių knygų puošia mano lentyną!
  • Edita: O filmas!... FANTASTIŠKAS. Ir Dexteris, ir Ema - puikūs aktoriai, nuostabi vaidyba. Noriu knygos!!! Gal nenuvils?
%d bloggers like this: