Timutes's minds

Pavasario alchemija

Posted on: 2010/02/28

Vakare pradėjau skaičiuoti valandas iki pavasario, tada buvo likę truputį daugiau nei 2 h iki pavasario.

44 sekundės… tiek rodė laikrodis, kai pamačiau, kad jau pavasaris. Gera – tai pirmas jausmas, kurį pamenu. Žodis ištartas – pagaliau.  Keista…

Taip ilgai lauki tos žalumos ir kvapo… Norisi girdėti net saulę šviečiant. Pabusti ryte ir danguje matyti tą žydrynę. Išėjus į rytinį miestą sutikti daug žmonių, besišypsančių akimis ir lūpomis. Daina. Vėjas. Žolė. Pirmas stiebas.  Pirma šypsena. Šilta tavo ranka kito delne. Nuoširdus pokalbis ant suoliuko, kuris pavargo nuo sniego ir žiemos galbūt dar labiau nei Tu. Akys…

Pavasario alchemija…

Nors dar tik kelios sekundės, minutės to kalendorinio pavasario, bet jausmas…  Jausmas visai kitas. Norisi atidaryti langą, atidarai, žiūrėti į dangų ir prisiminti, kad vasarą jis dovanoja Tau žvaigždes taip arti, kad gali pasiekti ranka. Kvaila pradėti laukti vasaros jau dabar, kai ką tik prasidėjo pavasaris. Džiaukimės pavasariu ir jo stebuklais.

Stebuklai … em…

Mes patys kuriame juos, tad pirmyn!

Žodžiais

Darbais  ir veiksmais

Jausmais

Nebijokime kurti stebuklų, statyti oro pilių ir kovoti dėl savo saulės spindulio. Nebijokime jausmų, būkime drąsūs ir išnaudokime kiekvieną akimirką. Juk pavasario taip ilgai laukėme.

Grožėkis kiekviena dienos akimirka: vaizdu pro 11 aukšto langą, pro kurį gali matyti miestą, dangų, kelią, kuris kviečia spausti greičio pedalą ir lėkti pirmyn. Dangaus platybes, kurios vis primena, kad dar yra kur kilti aukščiau.

Muzika, tu,tavo miestas ir jo žmonės, rytas ir naktis, atidarytas langas ir laukiantis pirmadienis – tai viskas, ko tau reikia šį pavasarį. O kiekviena diena išauš kitu rytu ir baigsis vis kitu vakaru, tik tu nubusi vis kitoks ir eisi miegoti dar labiau artėdamas vasaros link.

Gražaus, svajingo, mylimo ir mylinčio pavasario. Žalio, geltono, balto ir skaidraus pavasario.

Šiltų rankų delnuose, stiprių apkabinimų, tikrų žodžių ir nuoširdumo.

Kava. Draugystė. Miestai. Laisvė. Freeeeeeeeeeeeedom

Pavasaris 🙂 Jo chemija…

Nesvarbu kas atstiks, nesvarbu ar bijai ar ne, nesvarbu netgi ar tikrai žinai, ko nori – lėk pirmyn! Tai vienintelis 2010 metų pavasaris ir ko dabar per šiuos tris mėnesius nepadarysi ir nepasakysi – liks niekad nepadaryta ir nepasakyta.

Tad mieli draugai, su gražniu pavasriu 🙂 Visi aukštyn nosytes, didelis gurkšnis optimizmo ir daug gražių svajonių.

svajokit žmonės, juk svajonės pildosi, o pavasarinės svajonės tikiu, kad yra stebuklingos, lengvos, trapios,  skrenda vėju, lietum lyja, bet vis tiek lieka Tavo, mano svajonėmis. Ten, kur sapnai, tavo ir mano rytai, vakarai, naktys… Ten… jau pavasaris. Mano pavasaris kvepia stebuklais, o Tavo?

Timute

Reklama

2 atsakymai to "Pavasario alchemija"

Timute, ačiū Tau. Tu nuostabi, tavo nuostabūs linkėjimai sugulė mano širdyje ir ji dabar kvepia pavasariu… Bučkis 🙂

🙂 aciu uz pavasari:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Reklama

    • Ieva: Nerealiai! Šaunuoliai, tokie kūrybingi ir nuoširdūs krikšto tėveliai. Įsivaizduoju, kad šventė išties buvo nuostabi, jaudinanti ir nebanali.
    • Ugnė Andriejūnaitė: Nusipirkau "Viena diena" ir tikrai nepasigalėjau... Dabar viena iš mano mylimiausių knygų puošia mano lentyną!
    • Edita: O filmas!... FANTASTIŠKAS. Ir Dexteris, ir Ema - puikūs aktoriai, nuostabi vaidyba. Noriu knygos!!! Gal nenuvils?
    %d bloggers like this: