Timutes's minds

Žvaigždėti rugpjūčio linkėjimai

Posted on: 2010/08/08

Pats gražiausias vasaros mėnuo

Kartais žvaigždėtas rugpjūčio dangus slepia daug žmonių svajonių ir minčių. Jei kiekviena žvaigždė būtų mūsų norai ir svajonės, tai dangus būtų pilnas žvaigždžių, kurios vis įsižiebtų norui gimus ir sudegtų jam išsipildžius. Ar bijome svajoti ir norėti? Dažnai save tramdome… Neleidžiame skrieti svajonių keliais… Neleidžiame sau sapnuoti… Nors sapnuose tu kartais būni laimingas dainavo, berods, Mamontovas. Ech… Vakaras, tamsa ir naktis… padeda mums… galime pasislėpti už savęs, tamsos, bet su kiekviena svajone įsižiebia žvaigždė ir mus apnuogina. Apšviečia mus.. Nebijokime svajoti… nes tik svajojant svajonės pildosi, o išsipildžiusios svajonės vis primena, kad esame laimingi ir tikrai gyvename.

Žvaigždėtas rugpjūčio dangus – pats gražiausias. Stebėti žvaigždes galite tiesiog pernelyg nesistengiant… tik atsimerk ir atlošk galvą… matai? Nereikia ir teleskopų.

brėkšta rytas…

Kitas dieviškas reiškinys – kylanti saulė. Po žvaigždėtos nakties tu gali stebėti kaip dangus nusidažo rausvai ir tarsi iš rūkų pakyla saulė. Brr… šaltoka… bet vaizdas užburia. O tavo kūnas ir protas… nejaučia šalčio… tavo oda šiurpsta tik nuo reginio, kurį matai… tuomet atrodo tarsi ne savo akimis matai… sapnas sapne? Rūkas, rožinis dangus ir pagaliau skaisti saulė… Rytas… Labas rytas, mano mieste… Šiandien bundu su tavimi.. nors nė minutės nemiegojau… stebėjau žvaigždes… ir tamsius debesis… skaičiavau žmonių norus.. o dabar geriu ryto aistrą į save… rytas ypatingas metas… bunda ne tik gamta ir žmogus, atrodo, tu pats bundi lyg iš sielos gelmių. Pabandykime atsikelti kai dar tamsu ir pasitikti saulę. Jei ir mačiau, tai pamiršau, bet labai norėčiau pamatyti kylančią saulę virš jūros…

Kiek paprastų dalykų dar norėtume pamatyti… Pajausti… O skubame ir bėgame vis tolyn pamiršdami ir sau neleisdami…

1 Response to "Žvaigždėti rugpjūčio linkėjimai"

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

  • Ieva: Nerealiai! Šaunuoliai, tokie kūrybingi ir nuoširdūs krikšto tėveliai. Įsivaizduoju, kad šventė išties buvo nuostabi, jaudinanti ir nebanali.
  • Ugnė Andriejūnaitė: Nusipirkau "Viena diena" ir tikrai nepasigalėjau... Dabar viena iš mano mylimiausių knygų puošia mano lentyną!
  • Edita: O filmas!... FANTASTIŠKAS. Ir Dexteris, ir Ema - puikūs aktoriai, nuostabi vaidyba. Noriu knygos!!! Gal nenuvils?
%d bloggers like this: