Timutes's minds

Žmonės susitinka kurti stebuklų

Posted on: 2010/08/29

Kartais sutinki žmogų, kurio niekad niekad nematei ir nepažinojai… Nors akyse radai tai, ko senai ieškojai. Kartais jauti, kad štai, dabar galime kurti stebuklus. Stebuklais gali vadinti jausmus, darbus, neapčiuopiamus ir apčiuopiamus … Fėjų burtai… Aukso dulkės… Tyla… Didelės svajonės gali virsti realybe ir tu net nepastebi kaip tau uždedama viena ar kita karūna. Stebuklai lengvai kuriasi su tais, kuriems tavo svajonės pakeliui.

Foto by Mantukas 🙂

Muzika padeda skrajoti

Kartais žmonės svajonėmis dalinasi per muziką… Kartais žmonės pameta svajones ir kiti žmonės bando jiems padėti jas rasti… Tame kelyje daug ko išmokstama… O muzika padeda mokytis… Skaitant muzika taip pat reikalinga… 🙂 Ji padeda žodžiams dar garsiau skambėti…

Ar jauti, kad mintyse skaitai dar garsiau, nes groja muzika?:)

Saldžios kavos svajonės

Tona, o gal ir daugiau išgertos kavos ne tik nuskandina kompiuterius, bet ir padeda susijungti dviejų žmonių svajonėms. Ar galima svajoti vieną svajonę dviese? Klausimas su daugeliu atsakymų arba be jų…  Viena vizija tampa tikrove…

Garsios svajonės

O nedrąsiai garsiai  ištarta svajonė gali greitai virsti realybe… Kodėl sakoma, kad svajoti reikia tyliai? Jei svajonę žadi sukurti vienas pats, tai tyliai ir svajok ir melsk visų svajonių dievų, kad netyčia kažkas susapnuotų tavo svajonę ir padėtų jai išsipildyti. Dalinkimės svajonėmis ir mintimis su kitais… Dviese kurti lengviau…

Garsas tyloje sklinda su aidu… Svajonės virsta realybe… Žodis – jau pirmas svajonės tapimas materija. Tavo ištartas žodis pasėja mintis kito žmogaus mintyse ir jis jas priima arba atmeta. O kas jei, jūsų svajonės sutampa? Jos virsta dideliais stebuklais, kuriais džiaugiaisi daugelis.

Nebijok svajoti

Svajoti reikia mokėti… O gal svajoti reikia nemokėti, o nebijoti? Nebijok svajonių, jos pildosi. Šiemet gavau atviruką, kuriame buvo parašyta – svajok, nes svajonės tikros.

Nebaisu svajones versti realybe… Bet tas jausmas, kai jos tampa tikros… Ar pameni, kada labai svajojai ir pagaliau tai tapo tikra? Buvo galima skristi be sparnų ir šokti aukščiau virš debesų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

  • Ieva: Nerealiai! Šaunuoliai, tokie kūrybingi ir nuoširdūs krikšto tėveliai. Įsivaizduoju, kad šventė išties buvo nuostabi, jaudinanti ir nebanali.
  • Ugnė Andriejūnaitė: Nusipirkau "Viena diena" ir tikrai nepasigalėjau... Dabar viena iš mano mylimiausių knygų puošia mano lentyną!
  • Edita: O filmas!... FANTASTIŠKAS. Ir Dexteris, ir Ema - puikūs aktoriai, nuostabi vaidyba. Noriu knygos!!! Gal nenuvils?
%d bloggers like this: