Timutes's minds

5 knygų istorijos on YouTube

Posted on: 2011/07/10

Pradedame kaupti Youtube knygų pristatymo puslapius. Taigi startuojame su pirmuoju penketuku. Neskirstysiu nuo penktos iki pirmos vietos, tik paminėsiu penkis išskirtinius projektus. Rekomenduoju spausti ne tik Play, bet ir apnkankyti šiuos YouTube kanalus, tikrai rasite daug naudingos ir įdomios informacijos.

Pottermore

Visi laukė kągi rezga Rolling? Ogi štai ir visi atsakymai nuostabiausiame video kūrinyje Pottermore. Paskutinis filmas, paskutinė knyga, tačiau viskas persikelia į skaitmeninį pasaulį, kuris ne ką mažiau žavingas. Rekomenduoju pažiūrėti.

Žavinga, tiesa? Neesu HP gerbėja, bet toks projektas išties pakerėjo. Kiek kartų peržiūrėjai video? Aš dešimt mažiausiai 🙂

Populiarioji psichologija 59 seconds

Visame pasaulyje pagarsėjęs profesorius, kuris sugriovė brainstromingo mitą, o jo knygos pristatymas – blog’o ir YouTube junginys, sėkmingai veikia ir toliau. Peržiūrų skaičius išties kalba už save.

Daugiau apie knygą skaitykite Dansu.lt Pauliaus Rymeikio komentarą. Skaitom.

Puikiai sutargetintas Justin Bieber knygos teaser

Ak, tos mergaitės ir jų dievukai. Štai kaip paprastai užtenka papasakoti istoriją apie berniuką, kuris užaugo su mumis, sudėti jo nuotraukas ir pavadinti tai knyga. O jei jau sumaketuota ir pakeliui į spaustuvę, kodėl gi nepadarius teaser?

Amerikos lietuvės pavyzdys

Dalinuosi šiuo pristatymu, nes ir toks jis gali būti. Knyga išties jautriai ir gražiai parašyta, be to ir lietuvių pamėgta, ne tik gyvenančių užsienyje, bet ir Lietuvoje.

The secret

Visiems labai greitai patiko, labai daug kas perskaitė, o ir pasaulis šią knygą pamatė ne tik per Sekso ir miesto II dalį, bet ir štai kokiam YouTube video spaudžiam nuorodą:

The secret oficialus YouTube kanalas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

Reklama

  • Ieva: Nerealiai! Šaunuoliai, tokie kūrybingi ir nuoširdūs krikšto tėveliai. Įsivaizduoju, kad šventė išties buvo nuostabi, jaudinanti ir nebanali.
  • Ugnė Andriejūnaitė: Nusipirkau "Viena diena" ir tikrai nepasigalėjau... Dabar viena iš mano mylimiausių knygų puošia mano lentyną!
  • Edita: O filmas!... FANTASTIŠKAS. Ir Dexteris, ir Ema - puikūs aktoriai, nuostabi vaidyba. Noriu knygos!!! Gal nenuvils?
%d bloggers like this: